18 lipca

Testowanie - gadżety kuchenne od Tchibo

Wiem , wiem... powinnam zmienić nazwę bloga na "testowy" ;-) Niestety , ostatnio nie mam ani czasu , ani sił na eksperymenty kuchenne , dlatego nie dodaję tu nowych przepisów. Na pociechę dodam jednak , że powstanie  nowy dział "przetwory". Tak , że coś niecoś w najbliższej przyszłości pojawi się na blogu ;-)

Tym razem chciałam pochwalić się kilkoma gadżetami , które otrzymałam do przetestowania od firmy Tchibo. Tak , bo Tchibo to nie tylko kawa ;-) Od  pewnego czasu na ich stronie jest dostępna kolekcja „Kuchnia z pomysłem”. Ja jak zwykle jestem spóźniona i niestety niektóre z produktów są już niedostępne "online" jak np. takie oto podkładki do krojenia:
Albo składana deska do krojenia. Wygląda trochę jak szufelka ;-) Sprytne rozwiązanie dla tych , którym często coś spada ze stolnicy podczas wrzucania do garnka :-)I na koniec produkt , który wciąż  jest jeszcze dostępny (nie wiem jak długo , więc spieszcie się ;-)Bardzo fajne "łapki" silikonowe. Okazały się super przydatne podczas robienia przetworów - dokręcanie słoików (dobrze przystają i nie ślizgają się) , wyjmowanie gorących słoików z garnka , czy też jako podkładka pod gorące naczynie.

Brak komentarzy: